iPaad servisimizde dokunmatik değişimi, ekran değişimi, soket değişimi, tuş buton değişimi ve yazılımsal tüm müdahaleler yapılmaktadır.
Apple iPad’ lerde oluşan sorunlar genelde mekanik olup tamir ile giderilmektedir. Bu sorunlar; yine darbe kaynaklı ön cam dokunmatik ve ekran kırılmaları, arka kasa ezilmeleri, tuş sorunları oluşmaktadır. iPad ön cam dokunmatik değişimi 1 – 3 saat arasında yapılmaktadır. Dokunmatik değişimleri özel tozsuz ortamda yapılmaktadır. Değişim sonrasın da cihzınız da TOZ ve PARMAK İZİ kesinlikle kalmamaktadır. Ve işlem sonrasında cihazınızı önceki verimliliği ile kullanmaya devam edebilirsiniz. yedek parçalarda birebir parçalar kullanılmaktadır.


Servisimiz mekanik onarımlarda %99 kesin sonuç almaktadır.
Cihazınızda mekanik sorun fabrikasyon, darbe kaynaklı veya kullanıcı kaynaklı oluşmaktadır. Bu tip sorunlara gün içerisinde sonuç alıyoruz cihaz kaynaklı farklı sorunlar çıkarmadığı takdirde ürününüzü size gün içerisinde teslim ediyoruz. Mekanik sorunlar; dokunmatik değişimi, ekran değişimi, batarya değişimi, kasa değişimi, tuş değişimi, film ve soket değişimleri olarak birkaç kısımdan oluşmaktadır.

iPad iniz suya düştüğünde, darbe aldığında oluşabilecek anakart kaynaklı sorunlarda da servisimiz de anakart tamiri yapılmaktadır. Anakart tamiri Bilgi, Tecrübe ve Sağlam İşçilik gerektirdiğinden cihazınız da oluşan bu tip sorunlarda sizde vakit kaybetmeden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

ŞİMDİ BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN: 0536 332 6961