Apple Watch Tamir ve Teknik Servisi

Apple Watch tamiri ve teknik servisi konusunda deneyimli bir firma arıyorsanız, Planet Teknoloji sizin için en doğru adres olabilir. Servisimiz, Apple Watch ürünlerine yönelik geniş bir yelpazede uzman kadrosu ile tamir, bakım ve onarım hizmetleri sunmaktadır.

Firmanın sunduğu güvenilirlik ve kalite ile, Apple Watch’unuzun ihtiyaç duyduğu her tülü tamir hizmetlerini en kısa sürede ve güvenle alabilirsiniz.

Apple watch akıllı saat modellerinde, her seride ekran, kasa, arka cam, batarya ve iç aksam parçalarını her zaman stoklarımızda mevcuttur. Parça stoklu çalışmamız tamir işlemlerinin hızlı ve sorunsuz ilerlemesini sağlamaktadır.

Apple Watch Teknik Servis Hizmeti

Apple Watch Teknik Servisi, Tamirci Abi giyilebilir teknoloji alanında uzmanlaşmış ve Apple Watch için kapsamlı bir teknik servis hizmeti sunmaktadır. Firmanın donanımlı teknik ekibi, tüm Apple Watch modelleri için geniş kapsamlı bir hizmet sunmaktadır.

Apple Watch’unuzda yaşadığınız herhangi bir teknik sorun veya ihtiyaç durumunda, Tamirci Abi’ye başvurarak güvenilir ve profesyonel bir teknik servis desteği alabilirsiniz.

Apple Wathc Ekran Ön Cam Değişimi

Apple Watch saatler maalesef kordon muhafazası diğer saatler kadar kuvvetli olmadığından kolumuzdan ufak darbeler sonucunda bile kolumuzdan düşebilir ve düşme durumda da Apple Watch saatlerimizin hassasiyeti sebebiyle daha çabuk kırılabilir.

Hiç karşılaşmak istemediğimiz bir durumda olsa bazen böyle durumlarla karşı karşıya kalabiliyoruz. Ama üzülmeyin www.applemerkezi.com olarak bunun çözümü de teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır.

Apple Watch Ekran Değişimi

Apple Watch tamir İstanbul hizmet alanında Planet Teknoloji tarafından sunulan hizmetlerin başında ekran değişimi gelir. Apple Watch için sunulan bu hizmette cihazın ekran kısmının daha sağlıklı çalışması hedeflenmektedir.

Bu tip akıllı cihazlarda çeşitli darbeler ya da dış faktörler neticesinde ekranda problem yaşanması mümkündür. Bunun için de sorunu tam anlamıyla çözebilecek Planet Teknoloji firmasından faydalanılabilir.

Apple Watch Ekran Değişimi Gerektiren Durumlar

  • Ekranda Leke ve mürekkep akıntısı
  • Yeşili pembe ve beyaz çizgiler çıkması
  • 7. seri ve üzerinde dokunmatik sorunu oluşması
  • Sıvı teması sonucu oksitlenme

Yukarıda belirtilen durumlar var ise kesin olarak Watch ekran değişimi gerekmektedir.

Fiyat Çeşitliliği

Planet Teknoloji, Apple Watch için sunduğu fiyat tarifesinde her zaman bütçe dostu imkanlar sağlamıştır. Kullanılan malzeme ve ihtiyaç duyulan işleme göre de fiyat listesi farklılık gösterebilmektedir. Yine de firmamız, uygun fiyat garantisi altında kaliteli hizmet sunması ile ön plana çıkmaktadır.